Başkan Topaloğlu Tekirova’ya anaokulu kazandırıyor

Belediye Başkanı Topaloğlu, söz konusu anaokulu projesi için Kemer’in tanınmış hayırseverlerinden iş insanı Halit Narin ile görüştü. Görüşmede, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Çelik de yer aldı.

Başkan Topaloğlu’nun anaokulu yaptırma isteğini kabul eden hayırsever iş insanı Halit Narin, daha önce yaptığı hizmetlerle de biliniyor.

Tekirova Halit Narin İlkokulu ve Ortaokulu, Tekirova Jandarma Karakolu’nu da Kemer’e kazandıran hayırsever iş insanı Halit Narin, yaptıracağı anaokulunun inşaatına en kısa sürede başlayacaklarını söyledi.

Eğitim alanında yaptığı başarılı çalışmalarla Türkiye’de birçok belediyeye örnek olmaya devam eden Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Eğitim varsa gelecek var sözüyle çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Seçimler öncesinde verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Tekirova Mahallemize anaokulu yaptırmak istiyorduk. Konuyla ilgili hayırsever iş insanı Halit Narin ile görüştük ve bizi kırmayarak anaokulunu yaptıracak. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Anaokulumuzun yapımına en kısa sürede başlayacağız. Kemer’imize şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x